top of page

O mnie słów kilka...

Dumny mąż,

Szczęśliwy  tata,

Kierownik smyczy...choć Lukrecja  ma inne zdanie..

Rozważny romantyk, marzyciel i pasjonat fizyki zarazem..

Bycie obserwatorem oraz wewnętrzna potrzeba ekspresji, skłoniły mnie do poszukiwania pasji,

dzięki której mógłbym się wyrazić.

I tak oto fotografia stała się moim językiem.

Wedle mojej opinii na dobrą fotografię składa się::

-ten moment

        -to światło

              -ta jakość

Tego staram się szukać gdy trzymam aparat w rękach.

bottom of page