top of page
O mnie słów kilka...
Dumny mąż,
Szczęśliwy tata,
Kierownik smyczy...choć Lukrecja ma inne zdanie..
Rozważny romantyk, marzyciel i pasjonat fizyki zarazem..
Bycie obserwatorem oraz wewnętrzna potrzeba ekspresji, skłoniły mnie do poszukiwania pasji,
dzięki której mógłbym się wyrazić.
I tak oto fotografia stała się moim językiem.
Wedle mojej opinii na dobrą fotografię składa się::
-ten moment
-to światło
-ta jakość
Tego staram się szukać gdy trzymam aparat w rękach.
bottom of page